— PREČO BY STE MALI ZAVÍTAŤ PRÁVE K NÁM —

Vyberáme s Vami kvalitné materiály pre dlhú životnosť Vášho domova

PROZÁKAZNÍCKY PRÍSTUP A PODPORA

Prineste k nám do stavebnín projekt Vašej stavby a radi Vám pomôžeme pri výbere stavebných materiálov.

NACENENIE MATERIÁLOV A VÝBER DODÁVATEĽOV

Pri novostavbe či rekonštrukcii je pre zákazníka dôležité udržať svoj projekt v rámci vymedzeného rozpočtu. 

PROMPTNOSŤ

Pripraviť cenovú ponuku či vybaviť telefonickú objednávku zvládame  priebežne počas pracovného dňa. 


DOMÁCA ATMOSFÉRA

Ako rodinná firma si aj v pracovnom prostredí snažíme udržiavať s našimi zákazníkmi priateľské vzťahy a dbáme na ľudský prístup ku každej požiadavke zákazníka. 

NÁŠ PRÍBEH

Veríme v kvalitu materiálov a služieb dodávaných našim zákazníkom

Spoločnosť IZA STAVEBNINY s.r.o. pôsobí ako lokálny predajca stavebného materiálu na východnom Slovensku od roku 2016. Skúsenosti a tradíciu, ktoré zakladatelia spoločnosti získali v rodinnom podniku zaoberajúcom sa výrobou oceľových zárubní pôsobiacom na trhu od roku 1994 využili v novom projekte.

IZA STAVEBNINY s.r.o. vznikli s cieľom vytvoriť LOKÁLNE predajné miesto so širokým sortimentom stavebných materiálov, ktoré by pokrývalo potreby miestnych remeselníkov, stavbárov a domácich majstrov.

Svoju pozíciu na trhu si IZA STAVEBNINY utužujú promptnými reakciami na požiadavky trhu a férovým prístupom k svojim zákazníkom a obchodným partnerom.

Orientácia na potreby zákazníka, spoľahlivosť, obchodný duch a zodpovedný prístup k našim zákazníkom sú piliermi, na ktorých dlhodobo budujeme dobré meno našej spoločnosti v širokom regióne.

MISIA FIRMY

V našej spoločnosti veríme, že kvalitné materiály a prozákaznícky prístup sú vyjadrením úcty k našim partnerom, rešpektu k stavbárskemu remeslu a snahy neustále sa zlepšovať. O tom, že sme schopní plniť svoje predsavzatia svedčia zákazníci, ktorí sa k nám vždy radi vracajú.

VAŠE
IZA STAVEBNINY